Marc - světaznalý pisálek

Stránky o mně se mnou, beze mně...

Témata

Statistika

TOPlist
Antispam.er.cz

NAVRCHOLU.cz
Český toplist nejlepších stránek
CZIN.eu

Kalendář

Novinky

Já o sobě,aneb O MĚ

Mé jméno je Marek Opluštil, (a na internetu vystupuji pod přezdívkou Marc nebo pod pseudonymem Marcus Oplus) narodil jsem se neblaze proslulých v 90. létech. Přesněji 20. července 1991 v Královehradecké porodnici. Ale můj příchod na svět se neobešel bez komplikací. Jaksi jsem vylezl na svět dříve než jsem měl, asi jsem se sem tak těšil, že jsem se narodil o pár měsíců dříve, s nevyvinutými plícemi a vážil jsem :“Jako pytlík mouky.“ Jak vždy říká moje babička (ale v té době v 91. se prodávali dvoukilové pytlíky mouky ;-).

Celé dětství až dodneška jsem prožil ve vesnici Cerekvice nad Bystřicí. Je to malá vesnice, baj očko, s 800ti obyvateli. Ves se nachází ve východních Čechách, v Královehradeckém kraji, na hranici (bývalého) okresu Jičín. Leží 20 km od Hradce Králové a 35 km od Jičína.

Na základní školu jsem chodil celých 9 let, do ZŠ Cerekvice nad Bystřicí. Jak již název sám napovídá, chodil jsem do ZŠ u nás ve vesnici. Kde jsem prožil velice VESELÁ školní léta!

Svojí první povídku jsem napsal ves vích patnácti letech. Byla to povídka o šesti stranách A4 s názvem “ Pověst o kameni“ a byla to fantasy povídka a docela hrůzo strašná..tím myslím jak byla napsaná :-).
V současnosti mi je 16 roků, studuji na Sou a SoŠ Hradební v Hradci Králové na učebním oboru Mechanik elektrotechnických zařízení a jsem v prvním ročníku. Snažím se psát, ale jakoby mi chybělo něco co by mě přinutilo psát, nápadů je hromada. Má psací lenivost se ale zase vyrovnává ve čtení knih, v psaní článků do různých webových magazínů a webů zabývající se fantastikou např. Sarden - Neviditelný Pes , nebo Nárazník . Dále se snažím všelijak vypomáhat, např. s nadějnému ryze českému scifi/fantasy seriálu Agent JFK a tak dále.

Mimo jiné se zajímám o historii, rád čtu, samozřejmě píšu, zajímám se o politiku o naší i zahraniční (a s tou naší nejsem až tak spokojen, ale všude maj taky bordel ;-), zajímám se o bojové sporty pasivně i aktivně, aktivně jsem dělal 3 roky Judo a potom jsem jej zanechal a přešel jsem na Karatedo kterému se věnuji již třetím rokem. V současné době začínám s „historii v praxi“ a učím se zacházet s lukem s meči atp… a chodím do historického kroužku.

Marek Opluštil

Marek Opluštil

Mobil: +420 775 636 285
E-mail(*): Mara.Opl (zavináč) gmail (tečka) com
ICQ: #475-882-741
MSN(*): Mara.Opl (zavináč) gmail (tečka) com
Bydliště: Cerekvice nad Bystřicí

* - Poznamka: Pro ty kdo se s tím ještě na internetu nesetkali: Mohl bych napsat normálně @ i . ale to bych dal zelenou spamovacím robotům kteří by zajisté nelenili a mojí poštu atakovali nežádoucí poštou. Proto toto opatření. Snad to každý pochopí ;-)
Posledni komentare
09.05.2008 17:16:00: Jsi borec ,když jsi tohle všechno o sobě napsal,fandím ti a piš a vymýšlej a bojuj.
 
© 2007 Marek Opluštil (Marc)