Marc - světaznalý pisálek

Stránky o mně se mnou, beze mně...

Témata

Statistika

TOPlist
Antispam.er.cz

NAVRCHOLU.cz
Český toplist nejlepších stránek
CZIN.eu

Kalendář

Novinky

BLOG:)

Sem budu psát, dočeho jsem se pustil co jsem začal, co jsem dělal?:)
13.června - Přemýšlím o rozjetí další reklamní "kampaně" :) což by mi zaručilo větší počet návštěvníků :) dále postupně předělávám Wlfovy toto co je na těchto stránkách je jejich předělaná verze ted budu předělávát a dopisovat nedopsanou poslední (podle všeho nejdelší) II. část Wlfové, vlčí lid - Večerní porada.. jinak už mne rozčiluje škola... a další příjemná zpráva... asi brzo začnu psát svojí velkou SCI-FI povídku nebo román... mám pár nápadu...jen je ucelit a hodit na papír...držte mi palce ;)

26.května - Konečně mi odpověděli z webu Legie.info, který jsem napsal...

původní email z 15.května(odemne)
Dobrý den,


Chtěl bych vás pochválit za bekonkurentní web legie.info. Jediná slabina tohoto webu je malá propagace a to mne trošku mrzí, protože tyhle stránky si zaslouží aby je každý příznivce prohlédl vyzkoušel a rozhodně pochválil, pochválil dobře odvedenou práci! A teď já chválím!
Ale zpátky k tomu proč vlastně píši. Píši kvůli začínajícím mím stránkám http://marcusoplus.osoba.cz a tyto stránky se velmi dotýkají tématu Fanatzie (Sci-fi&Fantasii) a protože váš web Legie.info mám rád a chci jej podpořit, dal jsem na své stránky vaší reklamu. A chtěl bych se zeptat jestli byste i vi nedali reklamumích stránek na váš web? Když nedáte nic se něděje, vaše reklama tam bude stále pokud budete chtít a já vám budu nadále věrný. Jen jsem se chtěl optat.(má reklama je v příloze)

Měl bych ještě jednu otázku. Na vašem webu jsem zaregistrován jako Marc už se chílim k tomu že budu mít60 hodnocení (40 u knih + zbytek různě, jak jste mi už jednou psal) a tak se chci zeptat jestli až docílím té kýžené 60 jestli vy mi budete muset udělit ručně povolení hodnotit slovně nebo to je automaticky?


S pozdravem
Marcus Oplus


---odpověď z 26.května -

Zdravim,

odkaz na tvuj web pridan - diky za uvedeni odkazu na Legii

prezentace Legie je nyni na patovem stavu

- legie je ve vsech moznych katalozich cz webu
- byly osloveny velke weby, pro ktere jsem konkurenci - s nekterymi jsem se domluvil, jini nemaji zajem
- odkazy z malych webu - viz vas - by byly samozrejme resenim - ale neni mozne temto webum "zarucit" i zpetne odkazy z mych stranek (jeste mam 3 mista volne - pak uz se budu muset rozhodovat koho necham a koho vyhodim)


povoleni rucne udelit nejde - je to vzdy pocitano online - ale 60 del (40 knih) neni zas takove mnozstvi - clovek si to ani neuvedomi - ale pokud se zameris na "klasiku" - stopar, zemeplocha, pp, pisen ledu a ohne, nadace, duna.... hned je precteno nad 60

- vzlast, kdyz jsou knihy ruzne "sirky" - takovej Mark stone :) 250 stran i s obrazky... precteno za vecer...

jo a diky za pochvalu

--

S pozdravem,

Ladislav Ševcůj

knedle@3tecky.cz

21.května - Tak jsem si tak poslouchal (podlouhé době) Queeny a pustil si desku A Kind of Magic (1986) a začal jsem ji pořádně vnímat až při instrumentální písni Forever... úžasem se mi sevřelo srdce to je nádhera! A začal jsem psát...Ale bohužel jsem divákem seriálu Dr.House na Tv Nova má inspirace se přetrhla a dílo jsem nedokončil :'( snad někdy příště!

 
© 2007 Marek Opluštil (Marc)